Titles you rated
Shallow HalRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5