Titles you rated
- 노벨문학상 수상 특집 - 한강전傳: 그녀의 일곱 인생Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
To My HarryRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
This Is Going to HurtRated ★ 4.5
RipleyRated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Detective Conan: Kaiju Gomera vs. Kamen YaibaRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.5