Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
A Man Called OttoRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
Drifting HomeRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
EiffelRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The Tinder SwindlerRated ★ 2.5