Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0