Titles you rated
JumongRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0