Titles you rated
Kate & LeopoldRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0