Titles you rated
PoetryRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0