Titles you rated
No Time to DieRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5