Movies
Ratings
938
Good NewsRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 2.5
The DeliveranceRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Shark: The BeginningRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0