Series
Ratings
104
H.I.TRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Beautiful MindRated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0
D-DayRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0