Titles you rated
StokerRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 2.5
Who Am IRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 2.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 2.5
HulkRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 3.0