Series
Ratings
22
GoblinRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0- The ExorcistRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
DexterRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0