Series
Ratings
453
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0- RNARated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.5- BossRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5