Titles you rated
RedRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 1.0
Kick-AssRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 1.5
Event HorizonRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0