Movies
Ratings
86
WhiplashRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 2.0