Series
Ratings
41
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5