Series
Ratings
20 Lovers in ParisRated ★ 5.0 Lovers in ParisRated ★ 5.0
 Padam PadamRated ★ 3.5 Padam PadamRated ★ 3.5
 Boys Over FlowersRated ★ 4.0 Boys Over FlowersRated ★ 4.0
 W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5 W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0 I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
 Something Happened in BaliRated ★ 4.0 Something Happened in BaliRated ★ 4.0
 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
 The ProducersRated ★ 3.0 The ProducersRated ★ 3.0
 I Have a LoverRated ★ 3.5 I Have a LoverRated ★ 3.5
 Romantic PrincessRated ★ 3.0 Romantic PrincessRated ★ 3.0
 Behind the White TowerRated ★ 3.5 Behind the White TowerRated ★ 3.5
 Prison Break Season 1Rated ★ 4.5 Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
 My Love From Another StarRated ★ 4.0 My Love From Another StarRated ★ 4.0
 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
 Oh My GhostRated ★ 4.0 Oh My GhostRated ★ 4.0
 It Started With a KissRated ★ 3.0 It Started With a KissRated ★ 3.0
 Reply 1988Rated ★ 2.0 Reply 1988Rated ★ 2.0
 SignalRated ★ 2.0 SignalRated ★ 2.0
 Fabulous BoysRated ★ 2.5 Fabulous BoysRated ★ 2.5
- War of MoneyRated ★ 4.0