Movies
Ratings
258
Captain MarvelRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0