Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 2.0