Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5