Series
Ratings
12
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5- Take Me to Love & Meal Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5- Take Me to Love & MealRated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- DEATH NOTERated ★ 3.0