Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.5
The MachinistRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Next SoheeRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0