Movies
Ratings
85
Set It UpRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
DangalRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5