Titles you rated
All InRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5