Movies
Ratings
856
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
The Platform 2Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5