Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- 코미디 리벤지Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5