Movies
Ratings
54
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 0.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0- Scary HouseRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 1.5
SunnyRated ★ 4.0