Series
Ratings
299
ResetRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
LiveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0- Love Me When You CanRated ★ 4.0
Tasty LifeRated ★ 2.5- Special Task Force MSSRated ★ 3.5
BasketballRated ★ 3.5
The Magic Thousand-Character ClassicRated ★ 4.0- S.O.S Please Help MeRated ★ 4.0
Again, My LoveRated ★ 3.0
Kim Soo RoRated ★ 3.5
Glass CastleRated ★ 3.0
Glass MaskRated ★ 3.0
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
The DuoRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5