Titles you rated
I Live AloneRated ★ 3.0- Tears of the AntarcticRated ★ 3.5
- Tears in the AfricaRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.0
City Fisherman 2Rated ★ 4.0
The Fishermen and the City 3Rated ★ 3.5
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
- Toy SoldiersRated ★ 2.5
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 3.5