Movies
Ratings
849
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
The GentlemenRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 1.5
Captain PhillipsRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 1.5
The Perfect CoupleRated ★ 0.5
The King's ManRated ★ 1.0
Deadpool 2Rated ★ 2.0
Steal My HeartRated ★ 0.5
Blood and TiesRated ★ 1.5
CommitmentRated ★ 0.5
HowlingRated ★ 0.5
Over My Dead BodyRated ★ 0.5
The FivesRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
Children...Rated ★ 1.5
PawnRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0