Titles you rated
Loving VincentRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
4 Months, 3 Weeks and 2 DaysRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0- 다찌마와 LeeRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5