Titles you rated
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 2.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 2.5
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 0.5
YouRated ★ 2.0
YouRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0