Movies
Ratings
19
The King's SpeechRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0