Titles you rated
Lady BirdRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0