Series
Ratings
55
The 8 ShowRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 3.5
SwitchedRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0