Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
BigRated ★ 2.5
The King and IRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5