Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
The Day AfterRated ★ 3.0
OasisRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.0
Son of SaulRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
Enola Holmes 2Rated ★ 2.5