Titles you rated
AquamanRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.5
Mile 22Rated ★ 3.0
Take PointRated ★ 1.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 3.0