Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Making a Murderer Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0