Series
Ratings
78
SherlockRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0