Series
Ratings
53
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
RomeRated ★ 3.0
RomeRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.0