Movies
Ratings
52
TullyRated ★ 4.0
JoleneRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 2.5
Things to ComeRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
EverydayRated ★ 3.5
Crimson TideRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
The DescendantsRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0