Movies
Ratings
17
The Little MermaidRated ★ 4.5
BlindRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Zombie SchoolRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
LeonRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5