Movies
Ratings
94
AlwaysRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
The Prince & MeRated ★ 2.5
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.5
Just MarriedRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 1.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0