Titles you rated
- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0- Steel Troops WRated ★ 5.0
The BoyfriendRated ★ 3.5
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 2.5
- Risqué Business: The Netherlands and GermanyRated ★ 3.5
Risqué Business: TaiwanRated ★ 3.5
Risqué Business: JapanRated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.5
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5