Movies
Ratings
40
DreamgirlsRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0
VirusRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0