Series
Ratings
99
The Mindy ProjectRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Dr. FrostRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Royal PainsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
MonkRated ★ 3.0
Hawaii Five-0Rated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0