Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0