Movies
Ratings
18
AvatarRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0