Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Fist of Fury 1991 IIRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0